O společnosti

Vážení obchodní partneři,

naše společnost D3Soft s.r.o. je významným dodavatelem informačních systémů a konzultačních služeb s dlouholetou tradicí.

Již od založení se věnujeme kompletní podpoře firemních procesů ve všech typech společností - malých, středních i těch největších. Soustřeďujeme silné vývojové týmy poskytující pevné zázemí v oblasti analýzy, programování, metodické a zejména konzultační činnosti.

Vyvíjíme a implementujeme informační systémy pod jednotnou značkou Leonardo. Hlavními produkty této řady jsou CRM Leonardo (provozujeme také v Cloudu) a Leonardo Multilevel. Pro utilitní společnosti nabízíme řešení FLEXI IT, které komplexně řeší celý fakturační proces a podporuje business aktivity těchto společností. Implementujeme i řešení třetí strany - Microsoft Dynamics CRM.

Zajišťujeme datové integrace u zákazníků a aplikace hostujeme na našem profesionálním datovém centru. Provádíme konzultace a odborná školení ve školicím středisku D3Soft. V rámci našich komerčních služeb nabízíme tvorbu profesionálních webových prezentací včetně souvisejícího e-marketingu.

Zaměřujeme se také na zákazníky, kteří chtějí řešit informační systém komplexně a nabízíme jim řešení na míru a s tím spojené služby, které řeší právě jejich specifické požadavky a potřeby.

Alianční uskupení D3Group

Naše společnost D3Soft je součástí aliančního seskupení D3Group. Což je silná skupina firem vyznačující se vysokou kvalitou poskytovaných produktů a služeb.

D3Soft Future D3Soft D3Soft BIG
D3Control D3BC


Specializace

D3Soft
  • vývoj a implementace CRM systémů v regionu střední Evropy
  • Leonardo CRM, Microsoft Dynamics CRM, Leonardo MLM

D3Soft Future
  • vývoj a implementace fakturačního systému pro utilitní společnosti a alternativní dodavatele energií (elektřina, plyn, voda, teplo)
  • FLEXI IT Billing

D3Business Consulting
  • konzultace a poradenství v oblasti zefektivnění obchodu, prodeje a marketingu

D3Soft BIG
  • individuální řešení pro utilitní společnosti
  • Open Energy IT

D3Control
  • Dodávka technologických celků a speciálních aplikací
Naši partneři
Nahoru
EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ INVESTICE DO VAŠI BUDOUCNOSTI
2011 © Všechna práva vyhrazena, D3Soft s.r.o.