Malá firma

Malá firma

Malá firma – Velká IT podpora s D3Soft

Myslíte, že malá firma nepotřebuje naši technologickou podporu? Omyl, i pro malé firmy jsme schopni zajistit kvalitní a profesionální služby.

Kompletní řešení pro živnostníky a malé firmy


  • Nechcete se starat o IT?
  • Chcete mít profesionální e-mail s koncovkou Vaší firmy?
  • Chcete mít svou vlastní doménu?
  • Nemáte vlastní internetové stránky?
  • Zákazníci Vás jen obtížně hledají?
  • Máte ekonomiku firmy pod kontrolou dle platné legislativy ČR (daňová přiznání, vydané a přijaté faktury, evidenční listy pro ZP a OSSZ)?
Správa domény
Nabízíme Vám zajištění provozu internetové domény a souvisejících služeb, tedy komplexní zázemí. Profesionální přístup při nastavování důležitých technických záznamů domén, správa kontaktních informací. To je nezbytný plnohodnotný servis doménových služeb, kterými se staráme o bezchybný chod Vašich internetových projektů.
  • technická správa nastavení domén
  • úpravy kontaktních informací v registrech domén
  • monitorování a sledování stavu domény, včasná upozornění na expirace a prodlužování registrací domén
Webové stránky
Vytváříme webové stránky na základě analyzování přesných potřeb klienta a cílení na jeho zákazníky. Cílem je pro našeho klienta vytvořit tu nejefektivnější kombinaci produktu, který bude úspěšně graficky reprezentovat majitele a dosahovat výborných výsledků na internetu. Samozřejmostí je i zajištění webhostingu.
E-shop
Zcela nová aplikace, která splňuje technologické i funkční nároky moderního elektronického obchodovaní. Při vývoji této aplikace jsme vycházeli z potřeb, požadavků a nároků, které jsou kladeny na systém e-shop. Dnes již máme silný nástroj pro obchodní internetové prodejce, který zaručuje bezpečnost, uživatelskou přívětivost a rychlost.
Hosting
Na našem datovém centru můžete hostovat různé aplikace, ukládat Vaše data, apod. Nabízíme možnost využití vlastních hostovaných aplikací. Výhodou hostingu je ušetření finančních prostředků na pořízení hardware (server). Hosting na našem datovém centru je pokryt i z bezpečnostního hlediska a ručíme za nezneužití informací.
E-mail pod kontrolou
Poskytujeme Vám službu vytvoření emailových schránek, které budou nastaveny podle Vašich požadavků. Email je dnes nejvyužívanějším komunikačním kanálem na světě, proto je vystavována i různým bezpečnostním útokům. Zajistíme Vám, aby Vás email nebyl zneužit a byl chráněn před různými viry a spamy.
e-marketing
V dnešní době je velmi důležité podporovat marketing. Zejména marketing v internetovém prostředí. Podpořte i Vy svůj business. Nechte si od nás zpracovat analýzu, která Vám odhalí, v čem byste více měli své podnikání v rámci marketingu podpořit a jaké nástroje k tomu využít. Nebo přenechejte marketing na nás. Naši marketingoví specialisté Vám budou spravovat PPC kampaně, podpoří SEO optimalizaci stránek prostřednictvím registrací do katalogů, apod.
CRM Leonardo Small Business
CRM Leonardo Samll Business je produkt, jehož hlavním cílem je podpora obchodních a marketingových procesů všech typů společností. Stále více malých a středních firem si uvědomuje přínosy CRM a hledá cestu, jak tyto možnosti využít. Prioritou je rychlost nasazení, nízké implementační náklady a možnost dalšího rozšiřování s postupným růstem firmy. Proto jsme pro tyto firmy připravili speciální edici CRM Leonardo, která díky standardizovanému řešení řádově zrychluje nasazení systému a minimalizuje související implementační práce.
Naši partneři
Nahoru
EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ INVESTICE DO VAŠI BUDOUCNOSTI
2011 © Všechna práva vyhrazena, D3Soft s.r.o.