Střední firma

Střední firma

Jestliže jste firma, která dosahuje roční obratu do 100 mil. Kč, určitě oceníte následující produkty a služby.

Jestli potřebujete povýšit Váš business na vyšší úroveň, využijte k tomu různé informační systémy a IT služby, které Vám nabízíme.

D3Soft plnohodnotný partner pro střední společnosti.


  • Potřebujete pomoct s firemními procesy?
  • Vyžadujete garantovanou podporu po dodání řešení?
  • Hledáte vhodného partnera, abyste na něho přenechali starost o Vaše IT?
  • Potřebujete rychlé a kvalitní řešení?
CRM Leonardo
Chcete-li si udržet anebo získat zákazníky, je pro Vás nejvhodnější řešení v podobě CRM systémů. D3Soft je specialistou v této oblasti, jelikož vytvořila svůj vlastní CRM systém.
  • CRM Leonardo, který se stal jedničkou na trhu. Tento systém, který řídí vztahy se zákazníky, využívá již stovka firem na českém, slovenském a polském trhu
Microsoft Dynamics CRM
Nabízíme Vám i CRM systém od společnosti Microsoft, který je celosvětově nejrozšířenější informační systém. Microsoft Dynamics CRM, byl vytvořen za účelem poskytnout dynamicky se rozvíjejícím společnostem nástroj, který je schopen efektivně pracovat s daty zákazníků.

Od společnosti Microsoft Vám nabízíme taktéž aplikaci SharePoint, pomocí ní můžete jednoduše spravovat firemní dokumentaci. Taktéž zajišťujeme školení v aplikacích Microsoft našimi certifikovanými specialisty.
Vývoj na míru
Pro společnosti jež mají specifické požadavky na informační systém, nabízíme vývoj na míru. Důležité je právě poznat a zanalyzovat různorodé potřeby a bolesti zákazníků, a najít takové řešení, které uspokojí jejich požadavky.
Leonardo Multilevel
V dnešní době se na českém trhu rozšířilo podnikání na bázi multi-level marketingu. Pro společnosti, které se vydaly touto cestou, máme informační systém Leonardo Multilevel. Tento systém je vždy přizpůsoben podmínkám dané společnosti a našel si uplatnění již v několika významných společnostech.
Business Intelligents
Firemní data společně s analytickými nástroji a reporty tvoří v dnešní době silný nástroj pro rozhodování ve společnosti. Tyto nástroje zastřešujeme a vytváříme tak silnou základnu a podporu pro řízení podniků a organizací.
Vedení a koordinace projektů
Naši certifikovaní specialisté jsou připraveni poskytnout Vám maximální nasazení při vedení IT projektů. Jestliže zavádíte nový informační systém do Vaší společnosti a potřebujete poradit jak správně postupovat, jsme Vám k dispozici. S námi projekty vždy dotáhnete do zdárného konce.
Audit IT
Tato služba Vám umožní jednoduše zavést pořádek do hardwarových a softwarových oblastí. Audit IT je profesionální nástroj pro zvýšení efektivity softwarového a bezpečnostního auditu Vaší firmy.
Datové integrace
Pomáháme firmám zajistit datovou integraci požadovaných informací z různých datových zdrojů na jednom místě a v požadované struktuře. Zavedením řešení Datové integrace máte možnost ve firmě tyto informace nejen analyzovat, ale máte možnost zpracovávat je v reálném čase.
Outsourcing IT
V dnešní době je tato služba čím dál více využívána. Jedním z hlavních důvodů jsou nízké náklady. Pokud potřebujete zajistit správu Vaší IT infrastrukturu, obraťte se na naše odborníky.
Jak pokračovat dál Další produkty a služby, které nabízíme v rámci středních firem, jsou Vám k dispozici v popisu malé firmy. Samozřejmě jsou pak přizpůsobeny středním společnostem. Více informací zde
Naši partneři
Nahoru
EVROPSKÁ UNIE
EVROPSKÝ FOND PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ INVESTICE DO VAŠI BUDOUCNOSTI
2011 © Všechna práva vyhrazena, D3Soft s.r.o.