Vážený návštěvníku, naše stránky používají cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s jejich používáním. Více informací

#studenti #praxe #D3Soft


Novinky 2019

(25.01.2019)

Dělat v IT oboru dobře svou práci, neznamená jen sedět za počítačem a vytvářet perfektní kódy. Potřebujeme se také stále rozvíjet a držet krok s dobou, abychom mohli kvalitně plnit potřeby zákazníků, tj. uživatelů našeho softwaru. 

Naše firma stojí na nadšených lidech, kteří mají rádi svou práci a jsou otevření novým podnětům a informacím. A s tím nám mnohdy mohou pomoct mladí lidé, kteří jsou teprve na začátku své profesní kariéry – a někdy ještě i před ní. 

Jsme rádi, že můžeme mít za partnera Střední průmyslovou školu elektrotechniky a informatiky v Ostravě, kde nabízíme studentům odbornou praxi. Kluci (ale i holky!) se tak mohou zorientovat, jak vypadá reálná práce v SW firmě a ujasnit si, kterým směrem se chtějí v IT oboru vydat.

V letošním roce jsme se zatím jen byli za studenty podívat a přiblížit jim, jak to u nás chodí. Nicméně už teď se těšíme na ty, kteří k nám dorazí v květnu na dva týdny souvislé praxe.

Naši
partneřiKontaktujte nás


V případě jakýchkoliv dotazů nám napište a my Vás budeme obratem kontaktovat zpět.Děkujeme za vyplnění formuláře, Váš dotaz byl úspěšně odeslán.
Váš dotaz se nepodařilo odeslat. close
close
Klikem aktivuj