Vážený návštěvníku, naše stránky používají cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Týden zdraví v D3Soft


Novinky 2019

(29.03.2019)

Zde vložte text.

Týden zdraví Jarní dny jsou často v souladu s přírodou spojené s něčím novým, s obnovou, změnou, nápravou. Převážně na jaře se rozhodujeme žít zdravěji, přestat kouřit, víc se hýbat, někdy zkoušíme diety či jarní detox anebo třeba vyřešit něco, co nás dlouho trápilo.

Abychom v tom našim kolegům trochu pomohli nebo jen inspirovali, připravili jsme na první dubnový týden sérii akcí pod názvem „Týden zdraví“. Každý den nás bude čekat zajímavá přednáška nebo aktivita, jako například fyzioterapie a praktické cvičení SM systému, přednáška o výživě zaměřená na to, jak nakupovat potraviny a vyznat se v obalech, měření BMI, cévního věku, krevního tlaku, měření zraku, nutriční poradenství, přednáška na téma prevence stresu a také školení první pomoci s Českým červeným křížem.

Věříme, že si naši zaměstnanci z široké nabídky akcí vyberou a do jarní sezóny vykročí zdraví, nabití energií a v dobré náladě.
Leona Řežábová, HR Business Partner

Naši
partneřiKontaktujte nás


V případě jakýchkoliv dotazů nám napište a my Vás budeme obratem kontaktovat zpět.Děkujeme za vyplnění formuláře, Váš dotaz byl úspěšně odeslán.
Váš dotaz se nepodařilo odeslat. close
close
Klikem aktivuj