Nadnárodní Skupině AGRO CS jsme úspěšně implementovali CRM Leonardo

(12.11.2020)

AGRO CS je česká rychle rostoucí B2B/B2C společnost se zemědělskými substráty a hnojivy s mezinárodním přesahem ve státech střední a východní Evropy. V současné době společnost zaměstnává přes 700 zaměstnanců ve 4 divizích, ve kterých doposud využívali informace a data z interních EPR systémů, které dále zpracovávali v rámci jednotlivých divizí a potřeb managementu společnosti. 

Pro zjednodušení a optimalizaci řízení obchodních aktivit jsme v AGRO CS implementovali CRM Leonardo, jenž primárně podporuje obchodní procesy Zahradní divize, která cílí na profesionální pěstitele v B2B segmentu a hobby pěstitele závislého trhu se zaměřením na obchodní řetězce a nezávislého trhu se zaměřením na zahradní centra. Do systému CRM Leonardo se data zapisují v aktuálním čase a jsou přístupná ze všech typů SMART zařízení.

Hlavním cílem implementace CRM systému Leonardo bylo sjednocení všech obchodních procesů a aktivit do jednotného informačního systému, snadné zpřístupnění dat na jednom centrálním úložišti všem obchodníkům a agrárním technikům v terénu, podpora marketingových akcí a kampaní s možností hromadného oslovení skrze jednotné databáze s obchodními kontakty, zjednodušení a zrychlení obchodní rutiny, jako jsou například analýzy, predikce tržeb, rychlý reporting a komunikace mezi jednotlivými divizemi a managementem.

 

www.crmleonardo.cz

 

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2022 - d3soft.cz

Odkazy / sociální sítě

  • Dobrý den,
    jak Vám můžeme pomoct?
Přejít na stránky www.d3soft.cz