CORPORATE IDENTITY UPDATE 2019/2020
S novým rokem "nově v novém"

(16.10.2019)

Jednotná firemní kultura je základním stavebním kamenem každé úspěšné společnosti, neboť vypovídá o její úrovni, schopnostech a kvalitách, které jsou viditelné na první pohled každému z nás. U nás, v D3Soft s.r.o., máme definovaný jednotný styl firemní komunikace více než 19 let, což odpovídá době našeho úspěšného působení na IT trhu. Evoluci nelze zastavit a už vůbec ne v našem oboru. Stejně rychle, jako se mění a vyvíjejí technologie a trendy v IT řešeních, nativních a mobilních aplikacích, stejně rychle se mění i jejich grafický design. 

Jako proaktivní společnost se snažíme jít neustále kupředu a proto jsme se rozhodli pro lehký update Corporate Identity pro aktuální fiskální rok 2019/2020, který jsme již implementovali do naši firemní kultury jak na webových prezentacích, tak obalových, marketingových a dalších propagačních materiálech. 

Jsme rádi, že jsme celou realizaci stihli zajistit v řádném termínu a do nového fiskálního roku již vstupujeme „nově v novém“. Zároveň pevně věříme, že nový Corporate Identity Update 2019/2020 bude stejně úspěšný, minimálně jako ten předešlý, což oceníte i vy, zástupci z řad našich spokojených zákazníků. 

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociální sítě

  • Dobrý den,
    jak Vám můžeme pomoct?
Přejít na stránky www.d3soft.cz