Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

CORPORATE IDENTITY UPDATE 2019/2020
S novým rokem "nově v novém"

(16.10.2019)

Jednotná firemní kultura je základním stavebním kamenem každé úspěšné společnosti, neboť vypovídá o její úrovni, schopnostech a kvalitách, které jsou viditelné na první pohled každému z nás. U nás, v D3Soft s.r.o., máme definovaný jednotný styl firemní komunikace více než 19 let, což odpovídá době našeho úspěšného působení na IT trhu. Evoluci nelze zastavit a už vůbec ne v našem oboru. Stejně rychle, jako se mění a vyvíjejí technologie a trendy v IT řešeních, nativních a mobilních aplikacích, stejně rychle se mění i jejich grafický design. 

Jako proaktivní společnost se snažíme jít neustále kupředu a proto jsme se rozhodli pro lehký update Corporate Identity pro aktuální fiskální rok 2019/2020, který jsme již implementovali do naši firemní kultury jak na webových prezentacích, tak obalových, marketingových a dalších propagačních materiálech. 

Jsme rádi, že jsme celou realizaci stihli zajistit v řádném termínu a do nového fiskálního roku již vstupujeme „nově v novém“. Zároveň pevně věříme, že nový Corporate Identity Update 2019/2020 bude stejně úspěšný, minimálně jako ten předešlý, což oceníte i vy, zástupci z řad našich spokojených zákazníků. 

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...

Jan Řežábek

Head of Sales

+420 602 206 336

jan.rezabek@d3soft.cz

© 2019 - 2020 - d3soft.cz

Odkazy / sociální sítě

Přejít na stránky www.d3soft.cz
Dobrý den,
jak Vám můžeme pomoct?