CRM SYSTÉM LEONARDO SE TĚŠÍ ROSTOUCÍ OBLIBĚ V B2B SEGMENTU


Novinky 2019

(29.03.2019)

Právě jsme zahájili další implementaci pro zákazníka z oblasti velkoobchodu. Společnost Elfetex s.r.o. patří mezi TOP 10 dodavatelů elektroinstalačního materiálu a svítidel v České republice. V průběhu let Elfetex vybudoval stabilní síť 24 prodejních míst po celé ČR, zaměstnává přes 280 zaměstnanců a roční obrat činí přes 1,5 miliardy Kč.

Cílem implementace CRM systému Leonardo je sjednocení obchodních aktivit do jednotného systému, který bude udržovat a shromažďovat aktuální data v reálném čase s dostupností v jakoukoliv denní hodinu, z jakéhokoliv místa na světě. 

Zároveň umožní obchodníkům v terénu a prodejcům velkoobchodních skladů briskně reagovat na poptávky, tvořit online nabídky, operativně měnit nebo aktualizovat schůzky v kalendáři. CRM Leonardo pracuje s GPS souřadnicemi, optimalizuje trasy, v případě potřeby vyhledává variantní cesty. Současně umožnuje zákazníky vykreslovat jako body na mapě, rozdělovat je dle regionů a plánovat pravidelné trasy obchodníkům, čímž šetří čas i peníze. Managementu například umožní projektově řídit velké zakázky v plném rozsahu nebo vytvářet přehledné analýzy a reporty na jeden klik.

Za pomocí otevřeného API rozhraní bude CRM systém oboustranně komunikovat s informačním systémem SAP. 

Rostoucí obliba u výše uvedeného B2B segmentu nás velmi těší. Jsme rádi, že společně se zákazníky nacházíme řešení, vedoucí k optimalizaci, efektivitě a růstu jejich společností. 

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociální sítě

  • Dobrý den,
    jak Vám můžeme pomoct?
Přejít na stránky www.d3soft.cz