Dokončili jsme harmonizaci našich produktů pro energetiku v jeden komplexní celek – produkt D3Energy

(01.10.2020)

Za pomocí našeho vývojového týmu jsme úspěšně dokončili harmonizaci produktu D3Energy, jenž původně vychází ze samostatných produktových celků typu FLEXI IT, OEPT, Nákup, CRM Utility, Call centrum a dalších.  

D3Energy je komplexní informační systém pro celkovou obsluhu zákazníků v energetice, v níž úspěšně působíme již 20 let. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností jak v oblasti vlastního vývoje, tak v oblasti implementace informačních systémů pro obchodníky, alternativní dodavatele, distributory, střední a velké společnosti působící na poli energetiky. 

Řešení D3Energy je tvořeno samostatnými moduly, které jsou procesně vzájemně provázané a mohou tak tvořit v prostředí energetiky jeden komplexní celek. D3Energy je možné implementovat komplexně v navrženém rozsahu nebo případně využít samostatné moduly, kterými jsou Billing, CRM, Pricing, Trading, Bilance, web portál, Business Connector, Reporting. Harmonizované řešení D3Energy běží na jedné společné datové platformě. Řešení D3Energy v sobě zahrnuje řešení pro komodity a služby v oblasti energetiky.

Součástí řešení D3Energy je fakturační systém FLEXI IT, jenž patří mezi nejoblíbenější systémy podporující prodej a fakturaci elektřiny, distribuci plynu, vody, tepla, CNG a nově také stanic pro e-Mobilitu. Řešení FLEXI IT primárně zajišťuje procesy spojené s akvizicí zákazníka, jeho fakturaci a komunikaci prostřednictvím webového portálu. 

 D3Energy nově patří mezi nosné produktové pilíře naší společnosti. 

Více informací naleznete na www.D3Energy.cz

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2022 - d3soft.cz

Odkazy / sociální sítě

  • Dobrý den,
    jak Vám můžeme pomoct?
Přejít na stránky www.d3soft.cz