Informační CRM systém Leonardo implementujeme do společnosti AGRO CS Slovakia a.s., člena skupiny AGRO CS a.s.

(21.11.2019)

AGRO CS Slovakia je dceřinou společností AGRO CS, a.s., jež je úspěšná česká B2B / B2C společnost s působností také v dalších zemích střední a východní Evropy. Její čtyři základní divize zahrnují podporu zahradnického segmentu, poradenství a servis zemědělcům, dodávají strojní zařízení a působí v oblasti bioenergie.

Pro řízení výrobních a prodejních aktivit společnosti se vedení firmy rozhodlo pro náš informační CRM systém Leonardo, jež umožní ucelené pohledy a sjednocení procesů v celé skupině. S jeho pomocí tak bude možné efektivněji sledovat a řídit obchodní toky nejen v mateřské firmě AGRO CS a.s., ale i v dceřiných společnostech na Slovensku, v Maďarsku a v Rumunsku.

CRM systém Leonardo umožní s využitím získaných dat lépe vyhodnotit jednotlivé produktové řady z pohledu úspěšnosti. Díky neomezenému přístupu do systému z hlediska času a místa zajistí obchodníkům účinnou podporu v terénu a napomůže tak urychlení akvizičních procesů. Samozřejmostí je komunikace se stávajícím ekonomickým systémem společnosti a na něj navazující aktuální přehled finančních ukazatelů.

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociální sítě

  • Dobrý den,
    jak Vám můžeme pomoct?
Přejít na stránky www.d3soft.cz