Vážený návštěvníku, naše stránky používají cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s jejich používáním. Více informací

empatické CRM

Máme vánoční dárek pro ty z Vás, kteří hledáte aktuální informace o CRM systémech


Novinky 2018

(18.12.2018)

Rádi bychom nasdíleli naše zkušenosti, získané dlouholetou činností v oboru. Nově jsme pro Vás spustili portál CRM.cz, který jednoduše 

a přehledně komunikuje aktuální trendy a funkcionality v oblasti CRM systému. 

Co nás k tomu vedlo? Chtěli jsme využít toho, že vývojem a implementací CRM systému se zabýváme více než 18 let a naše dlouholeté zkušenosti s podporou interních firemních procesů mohou být vodítkem pro ty, kteří o implementaci CRM uvažují a rádi by v této oblasti získali co nejvíce relevantních informací. 

CRM.cz je zcela nový portál, jehož velkou přidanou hodnotou je online chat s empatickým a zkušeným kolegou Michalem, který Vám nezávazně a rád zodpoví jakýkoliv dotaz, který Vás zajímá ve spojitosti se CRM tématikou.  

Pro více informací se můžeme domluvit na osobním setkání, na kterém detailně analyzujeme Vaše požadavky a potřeby, pomocí kterých dokážeme navrhnout optimální CRM řešení, které pro svou společnost právě hledáte.

Naši
partneřiKontaktujte nás


V případě jakýchkoliv dotazů nám napište a my Vás budeme obratem kontaktovat zpět.Děkujeme za vyplnění formuláře, Váš dotaz byl úspěšně odeslán.
Váš dotaz se nepodařilo odeslat. close
close
Klikem aktivuj