Vážený návštěvníku, naše stránky používají cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinky 201230.12.2012 PF 2013

Do nového roku 2013 hodně pohody, žádné nehody, významné dohody, legrační příhody a další významné výhody PŘEJE D3Soft

16.12.2012 FLEXI IT - modul Distribuce

Systém pro fakturaci energií FLEXI IT je na českém trhu nejvyužívanějším systémem alternativních dodavatelů energií, jelikož je absolutně přizpůsobitelný požadavkům a potřebám zákazníků.

07.12.2012 FLEXI IT podporuje fakturaci energií i na Slovensku!

FLEXI IT od společnosti D3Soft je v České republice nejrozšířenější systém podporující business společností, podnikající v oblasti utilit a v současné době proniká i na slovenský trh.

19.11.2012 Systém CRM Leonardo vždy něco navíc

CRM Leonardo, který společnost D3Soft vyvíjí, je díky své rozsáhlé funkčnosti a možnosti schopno pokrýt skutečné potřeby zákazníka.

29.10.2012 Systém pro fakturaci elektřiny a plynu si získává dalšího uživatele

FLEXI IT je nejvyužívanějším informačním systémem, který zastřešuje kompletní procesy alternativních prodejců komodit (elektřiny, plynu) od akvizice zákazníků po konečnou fakturaci.

11.10.2012 D3Soft nasadil docházkový systém ve společnosti Diamo, státní podnik

V odštěpném závodu ODRA, který je součástí společnosti Diamo, státní podnik, jsme nasadili docházkový systém, který je propojený se systémem SAP, konkrétně do modulu MZDY.

20.09.2012 Vyhráli jsme výběrové řízení na integraci portálu města Ostravy

Společnost D3Soft prokázala v tomto výběrovém řízení svou odbornost a na spolupráci s městem Ostravou se těšíme.

03.09.2012 "1“ FLEXI IT nejvyužívanější systém pro fakturaci energií na českém trhu

Systém pro fakturaci energií FLEXI IT je na českém trhu nejvyužívanějším systémem alternativních dodavatelů energií, jelikož je absolutně přizpůsobitelný požadavkům a potřebám zákazníků.

17.08.2012 Dlouhodobá spokojenost se systémem CRM Leonardo? Jednoznačně!

VSE již 5 let využívá sofistikovaný informační systém CRM Leonardo Multiutility od společnosti D3Soft, který pokrývá řadu firemních procesů, jenž jsou právě specifické pro utilitní společnosti. Zejména procesy péče o klíčového zákazníka – zpracován

09.08.2012 V-Elektra, s.r.o. bude využívat systém pro fakturaci elektřiny a plynu - FLEXI IT

Systém FLEXI IT je komplexní informační systém pro fakturaci elektřiny a plynu

17.07.2012 Nové webové rozhraní pro CHIRONAX Slovakia s.r.o.

Vytvořili jsme pro společnost CHIRONAX webový rozcestník, který nabízí jednotlivé oblasti.

02.07.2012 Dentální centrum Ostrava má vlastní web

Základním rysem celých webových stránek je navodit u návštěvníka přátelské prostředí se špetkou legrace. Celý web je konstruován tak, aby poskytoval základní informace s humorným pojetím, které odráží celé krédo této ordinace. www.pribylka.cz

15.06.2012 KORADO, a.s. rozšířila systém CRM Leonardo Industry

Systém CRM Leonardo Industry vychází ze specifických podmínek daného odvětví. Díky mnohaletým zkušenostem s implementací CRM Leonardo Industry byla vytvořena ověřená řešení pro: obchodní společnosti, velkoobchody, strojírenství, poradenské společn

25.05.2012 Nebojte se vyměnit stávajícího partnera crm systému

Pokud jste zavedli crm systém do Vaší společnosti a nejste spokojeni s výsledky dodavatele, nebojte se pro radikální změnu a vyměňte stávajícího partnera. Naše společnost již několikrát úspěšně revitalizovala crm systém, který byl dodávaný jinou sp

02.05.2012 CRM Leonardo nově na www.obchod-zakaznik.cz

Novinky ze zákulisí CRM Leonardo Vám budeme nově přinášet i na portále

13.04.2012 ABA Energy s.r.o. využívá sofistikovaný systém FLEXI IT

Komplexní řešení FLEXI IT je absolutní jedničkou v informačních systémech pro utilitní společnosti. Proto volba společnosti ABA Energy s.r.o. právě padla na systém FLEXI IT.

04.04.2012 Provedli jsme upgrade MS CRM ve společnosti Euro-Šarm spol. s r.o.

Společnost Euro-Šarm spol. s r.o. pro správu svých obchodních a zákaznických aktivit využívá informační systém Microsoft Dynamics CRM, který jsme jim implementovali před několika lety.

16.03.2012 CRM Leonardo Education pomáhá ve společnosti Student-CZ s.r.o.

Pro správnou evidenci všech studentů a pro správné plánování kurzů potřebovala společnost jeden informační systém. Proto si společnost vybrala za partnera nás, společnost D3Soft s.r.o.

02.03.2012 TLC-Top Language Centre, s.r.o. využívá systém Leonardo Education pro efektivnější vedení školení a

Implementovali jsme proto této společnosti informační systém CRM Leonardo Education, které jí poskytuje podrobný přehled o realizovaných kurzech a školeních, a tím i o konkrétních klientech a studentech – jejich zaměstnancích.

14.02.2012 Podrobné informace o produktech na našich microsites

Microsite CRM Leonardoje věnována systému CRM – Customer Relationship Management. CRM Leonardo je vyvíjený naší společností D3Soft a microsite Vám poskytuje podrobné informace o tomto systému včetně oborových modifikací.

31.01.2012 Europe Easy Energy a.s. bude využívat fakturační systém FLEXI IT

Pro úplnou podporu svého businessu hledala informační systém, který by se plně „staral“ o jejich zákazníky.

09.01.2012 Animace pro LUING spol. s r.o.

Pro společnost LUING spol. s r.o., která se zabývá požární bezpečností staveb, jsme připravili novoroční přání ve formě animace.

Naši
partneřiKontaktujte nás


V případě jakýchkoliv dotazů nám napište a my Vás budeme obratem kontaktovat zpět.Děkujeme za vyplnění formuláře, Váš dotaz byl úspěšně odeslán.
Váš dotaz se nepodařilo odeslat. close
close
Klikem aktivuj