Vážený návštěvníku, naše stránky používají cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinky 201913.05.2019 Nově implementujeme CRM Leonardo do agrární společnosti AGRO CS a.s.

AGRO CS je česká rychle rostoucí B2B/B2C společnost se zemědělskými substráty a hnojivy s mezinárodním přesahem ve státech střední a východní Evropy.

18.04.2019 Trendem budoucnosti všech CRM systémů bude digitální rutina

Žijeme v digitální době, ve které přední dodavatelé CRM systémů neustále inovují a zdokonalují klíčové funkce, jakými jsou například umělá inteligence, se schopností zlepšit a optimalizovat míru konverzí, nebo nástroj omnichannel.

09.04.2019 e-Mobilita jako součást našeho SW řešení

Nově jsme vyvinuli speciální modul pro e-Mobilitu, jehož základ je postavený na produktu Flexi IT, který jsme modifikovali dle potřeb a zadání dodavatelů elektrických energií pro nabíjecí stanice e-Mobility.

29.03.2019 CRM systém Leonardo se těší rostoucí oblibě u B2B segmentu

Právě jsme zahájili další implementaci pro zákazníka z oblasti velkoobchodu. Společnost Elfetex s.r.o. patří mezi TOP 10 dodavatelů elektroinstalačního materiálu a svítidel v České republice.

28.03.2019 Týden zdraví v D3Soft

Jarní dny jsou často v souladu s přírodou spojené s něčím novým, s obnovou, změnou, nápravou. Převážně na jaře se rozhodujeme žít zdravěji, přestat kouřit, víc se hýbat, někdy zkoušíme diety či jarní detox.

05.03.2019 Hrajeme, závodíme, fandíme, bavíme se

První jarní měsíc jsme přivítali akčně – sportovním dnem v multifunkčním sportovním centru Ostrava – Dubina.

04.03.2019 D3Soft nově podporuje Linku bezpečí pro děti a mládež

Jako společensky odpovědné firmě nám není lhostejné, co se okolo nás děje, a proto jsme se v letošním roce rozhodli podpořit projekt Linky bezpečí, pro kterou je hlavním posláním poskytovat kvalitní a snadno dostupnou pomoc.

21.02.2019 Integrace CRM Leonardo do Microsoft Outlook

Na základě zvyšující se poptávky po integraci CRM Leonardo do Microsoft Outlook, jsme modifikovali D3Busines Connector, který Vám nyní jednoduše zpřístupní všechna aktuální data na obou IT systémech současně.

13.02.2019 NAŠE HOKEJOVÁ ELITA V NOVÝCH DRESECH

Naši hokejisti dostali nové hokejové dresy, s nimiž budu reprezentovat naši ostravskou softwarovou společnost D3Soft s.r.o. po celé České republice.

04.02.2019 D3SOFT S.R.O. ZAHÁJILA IMPLEMENTACI LEONARDO UTILITY DO ČEZ A.S.

Na začátku nového roku jsme podepsali novou zakázku se Skupinou ČEZ a.s., která je největším energetickým uskupením v České republice.

25.01.2019 #studenti #praxe #D3Soft

Dělat v IT oboru dobře svou práci, neznamená jen sedět za počítačem a vytvářet perfektní kódy. Potřebujeme se také stále rozvíjet a držet krok s dobou, abychom mohli kvalitně plnit potřeby zákazníků, tj. uživatelů našeho softwaru.

Naši
partneřiKontaktujte nás


V případě jakýchkoliv dotazů nám napište a my Vás budeme obratem kontaktovat zpět.Děkujeme za vyplnění formuláře, Váš dotaz byl úspěšně odeslán.
Váš dotaz se nepodařilo odeslat. close
close
Klikem aktivuj