Vážený návštěvníku, naše stránky používají cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Novinky 201905.03.2019 Hrajeme, závodíme, fandíme, bavíme se

První jarní měsíc jsme přivítali akčně – sportovním dnem v multifunkčním sportovním centru Ostrava – Dubina.

04.03.2019 D3Soft nově podporuje Linku bezpečí pro děti a mládež

Jako společensky odpovědné firmě nám není lhostejné, co se okolo nás děje, a proto jsme se v letošním roce rozhodli podpořit projekt Linky bezpečí, pro kterou je hlavním posláním poskytovat kvalitní a snadno dostupnou pomoc.

21.02.2019 Integrace CRM Leonardo do Microsoft Outlook

Na základě zvyšující se poptávky po integraci CRM Leonardo do Microsoft Outlook, jsme modifikovali D3Busines Connector, který Vám nyní jednoduše zpřístupní všechna aktuální data na obou IT systémech současně.

13.02.2019 NAŠE HOKEJOVÁ ELITA V NOVÝCH DRESECH

Naši hokejisti dostali nové hokejové dresy, s nimiž budu reprezentovat naši ostravskou softwarovou společnost D3Soft s.r.o. po celé České republice.

04.02.2019 D3SOFT S.R.O. ZAHÁJILA IMPLEMENTACI LEONARDO UTILITY DO ČEZ A.S.

Na začátku nového roku jsme podepsali novou zakázku se Skupinou ČEZ a.s., která je největším energetickým uskupením v České republice.

25.01.2019 #studenti #praxe #D3Soft

Dělat v IT oboru dobře svou práci, neznamená jen sedět za počítačem a vytvářet perfektní kódy. Potřebujeme se také stále rozvíjet a držet krok s dobou, abychom mohli kvalitně plnit potřeby zákazníků, tj. uživatelů našeho softwaru.

Naši
partneřiKontaktujte nás


V případě jakýchkoliv dotazů nám napište a my Vás budeme obratem kontaktovat zpět.Děkujeme za vyplnění formuláře, Váš dotaz byl úspěšně odeslán.
Váš dotaz se nepodařilo odeslat. close
close
Klikem aktivuj