Elmarco bude řídit svůj globální byznys pomocí CRM Leonardo


Novinky 2008


(19.11.2008)
Liberecká společnost Elmarco, která je již několik let lídrem ve vývoji nanovlákenných materiálů, jejich aplikací a strojů k jejich hromadné produkci, bude nově řídit své globální obchodní kontakty pomocí CRM řešení CRM Leonardo. Díky němu bude liberecká firma také efektivněji spolupracovat se světovými univerzitami, jako jsou americká North Karolina State University, Massachusetts Institute of Technology (MIT) v USA nebo Stellenbosch University z Jihoafrické republiky a se svými pobočkami v USA a Japonsku.

M systém zajistí sledování veškerých informací o subjektech na jednom místě a jejich dostupnost všem, kteří s těmito daty pracují. Také komunikace napříč celým světem bude pro firmu rychlejší. CRM Leonardo umožní mimo jiné třídění informací, archivaci záznamů z jednání, vytváření kategorií a skupin subjektů pro vzájemnou komunikaci a řadu dalších služeb.

Podle spolumajitele Elmarca Ladislava Mareše si společnost od nového systému slibuje posílení vztahů k obchodním partnerům ve světě, ale také zefektivnění komunikace s výzkumnými týmy či laboratořemi. „Stále posilujeme výzkumné a výrobní aktivity, obchodujeme prakticky na všech kontinentech světa, máme značný rozsah partnerských aktivit s univerzitami i projekty financované ze zdrojů EU, proto musíme mít i nezbytné technické vybavení,“ upřesnil.

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2022 - d3soft.cz

Odkazy / sociální sítě

  • Dobrý den,
    jak Vám můžeme pomoct?
Přejít na stránky www.d3soft.cz