Hospodářská komora České republiky využívá Microsoft Dynamics CRM


Novinky 2008


(15.5.2008)
Hospodářská komora České republiky je subjektem zastupujícím podnikatelskou veřejnost v České republice a neodmyslitelnou součástí hospodářského života v České republice. Chrání zájmy svých členů – malých, středních a velkých podniků, sdružujících se v regionální síti komor a v živnostenských společenstvech.

Hlavním posláním Hospodářské komory České republiky je podpora podnikatelských aktivit mimo zemědělství, potravinářství a lesnictví, prosazování a ochrana zájmů a zajišťování potřeb členů komory. Hospodářská komora České republiky je samostatná organizace, která působí nezávisle na politických stranách, státních orgánech a orgánech územní samosprávy.

Hospodářská komora ČR dříve využívala pro svou činnost pouze jednoduchou webovou aplikaci, která již nebyla pro potřeby komory dostatečná. HK se proto rozhodla uspořádat výběrové řízení na nový informační systém, od kterého si slibovala zejména sjednocení a dostupnost potřebných informací o svých klientech. Ve výběrovém řízení byl vybrán systém Microsoft Dynamics CRM, jenž všechna tato očekávání naplňuje. Jako hlavní dodavatel byla vybrána společnost Telefónica O2 Czech Republic, a.s., která si pro zajištění úspěšné implementace zvolila certifikovaného partnera pro toto řešení - společnost D3Soft.

Zavedením řešení Microsoft Dynamics CRM získala HK tyto benefity:
  • Efektivní sdílení informací o klientech
  • Synchronizace dat mezi jednotlivými informačními systémy
  • Integraci dat s aplikací Microsoft Outlook
  • Lepší možnosti ve vyhledávání a segmentaci klientů
  • Dostupnost veškerých informací z jednoho místa
  • Automatizace procesu vystavení ATA karnetu přes web


Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2022 - d3soft.cz

Odkazy / sociální sítě

  • Dobrý den,
    jak Vám můžeme pomoct?
Přejít na stránky www.d3soft.cz