Microsoft CRM v nabídce společnosti DATASOFT


Novinky 2005


(10.8.2005)
Společnost DATASOFT - Informační systémy se stala partnerem Microsoft Business Solutions pro prodej a podporu řešení Microsoft CRM v České republice a na Slovensku.

Tisková zpráva zde.

Společnost DATASOFT - Informační systémy úspěšně složila 3 druhy certifikačních zkoušek Microsoft CRM (Microsoft CRM Customization, Microsoft CRM Installation and Configuration, Microsoft CRM Applications Professional), a splnila tak požadavky potřebné pro prodejní a implementační podporu tohoto produktu.

Divize podnikových řešení Microsoft uvedla českou verzi řešení pro řízení vztahů se zákazníky Microsoft CRM ve verzi 1.2 na podzim roku 2004. Jedná se o jednoduše ovladatelný a rychle nasaditelný systém pro podporu řízení informací o vašich zákaznících. Nespornou výhodou Microsoft CRM je, že využívá prostředí Microsoft Outlook a lze jej dobře integrovat s dalšími systémy v podniku. Jeho nasazení ve společnosti podporuje získávání nových zákazníků, a zároveň také přispívá ke zvyšování loajality a spokojenosti těch stávajících.

"Jsme přesvědčeni, že jako partner Microsoft Business Solutions máme co nabídnout. Na základě 11 let implementací CRM řešení máme metodiku a dostatečné praktické zkušenosti," uvedl Jiří Čeřovský, ředitel společnosti DATASOFT - Informační systémy.

Customer Relationship Management (CRM) je podnikatelský přístup založený na pochopení a ovlivňování zákaznického chování prostřednictvím aktivní komunikace s cílem zlepšení získávání nových zákazníků, udržení stávajících, zvýšení loajality a ziskovosti zákazníků.

Microsoft CRM vám pomůže v následujících oblastech:
 • zlepšit obchodní výsledky
 • poskytovat špičkové služby a servis zákazníkům
 • přijímat kvalifikovaná rozhodnutí
 • podpořit obchodní operativu
 • sdílet údaje o zákaznících
Společnost DATASOFT - Informační systémy nabízí:
 • dodávku licencí Microsoft CRM
 • implementační služby
 • konzultantské zkušenosti s nasazováním CRM
 • metodickou podporu při provádění procesních a organizačních změn
DATASOFT - Informační systémy je česká společnost, která disponuje týmem více než 30 pracovníků a 11 let se věnuje především podpoře obchodních a marketingových procesů (CRM). Dalšími oblastmi, kterými se společnost zabývá (a které mají přímou souvislost s CRM a výkonností podniku), jsou podpora nákupních aktivit a řízení projektů. V oblasti technologické se zabývá vývojem aplikací na míru, tvorbou datových skladů a systémovou integrací. Cílem společnosti je nabízet zákazníkům komplexní a zároveň modulární řešení a zejména dlouhodobé partnerství. Proto kromě software nabízí rozsáhlou oblast poradenství a velkou pozornost věnuje také vzdělávání. DATASOFT - Informační systémy také poskytuje lektory pro společnost GOPAS při realizaci kurzu CRM - jak začít? Cílem tohoto kurzu je, za pomocí metodiky, umožnit zákazníkům zvládnout implementaci Microsoft CRM.

O výsledcích práce společnosti DATASOFT - Informační systémy vypovídají reference z českých, slovenských a polských společností. A to jak z velkých společností z odvětví energetiky a plynárenství, tak ze středních a malých společností z odvětví strojírenství, chemie, obchodu, rychloobrátky atd. Více informací naleznete na stránce referencí.

Microsoft Business Solutions, divize společnosti Microsoft, nabízí širokou škálu integrovaných podnikových aplikací a služeb navržených pro středně velké a velké společnosti přinášející zlepšené navazování a udržování kontaktů se zákazníky, zaměstnanci, partnery a dodavateli. Aplikace Microsoft Business Solutions automatizují a optimalizují strategické podnikové procesy jako jsou finance, distribuce, lidské zdroje, vedení projektů, zákaznický servis a podpora, řízení prodejních aktivit, řízení dodavatelských řetězců, e-commerce a výroba.

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2022 - d3soft.cz

Odkazy / sociální sítě

 • Dobrý den,
  jak Vám můžeme pomoct?
Přejít na stránky www.d3soft.cz