Microsoft Dynamics CRM ve společnosti MAHA Consulting


Novinky 2008


(15.8.2008)
Společnost Maha Consulting s.r.o. začala v těchto dnech úspěšně využívat systém Microsoft Dynamics CRM.

Díky implementaci CRM systému má společnost MAHA Consulting informace o zákaznících sjednoceny na jednom místě, odkud jsou dostupné pro jejich další využití ve firemním procesu. Důležitá je také provázanost obchodních informací do servisního procesu, který je pro firmu stejně důležitý jako proces obchodní.

Neméně důležitým přínosem je také vytvoření sestav, které se doposud připravovaly manuálně, Zakázkový list, Nabídka a Servisní kniha o údržbě a možnost pracovat v systému off-line, tedy bez připojení k lokální síti.

Společnost MAHA Consulting s.r.o., působící v České republice od roku 1994, nabízí svým zákazníkům špičková technologická zařízení pro vybavení osobních i užitkových servisů. Kombinací kvality nabízených produktů od renomovaných výrobců a nadstandardními službami můžeme vyhovět všem požadavkům i těch nejnáročnějších klientů. Šíře nabídky a služeb nám umožňuje zajistit dílčí dodávky stejně jako realizaci komplexního technologického vybavení servisu na klíč. Významnými zákazníky firmy MAHA Consulting z oblasti automobilového průmyslu je např. ŠKODA AUTO a.s., Schwarzmüller s.r.o., TATRA, a.s., Siemens Kolejová vozidla s.r.o. nebo Iveco Czech Republic, a.s. Dále jsou to zejména značkové servisy Mercedes Benz, Scania, DAF, Škoda, BMW a další.

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2022 - d3soft.cz

Odkazy / sociální sítě

  • Dobrý den,
    jak Vám můžeme pomoct?
Přejít na stránky www.d3soft.cz