Povýšili jsme na úroveň Microsoft Gold Certified Partner


Novinky 2008


(31.3.2008)
V únoru letošního roku jsme získali ocenění Microsoft Gold Certified Partner, což je nejvyšší možné ocenění, kterého může partner společnosti Microsoft dosáhnout.

„Jsme velice rádi, že se můžeme řadit mezi několik málo firem v České republice, kterým se podařilo se zařadit na úroveň Microsoft Gold Certified Partner. Díky výhodám plynoucím z tohoto ocenění budeme moci rozšiřovat a zdokonalovat poskytované služby a produkty.“ Ing. Jiří Čeřovský, ředitel společnosti.

Status Microsoft Gold Certified Partner je pro zákazníka zárukou nejvyšší odbornosti, znalostí, zkušeností a kvalifikace v technologiích Microsoft. Titul gold je v rámci programu certified partner společnosti Microsoft nejvyšším oceněním a uděluje se partnerům na období jednoho roku.

Certifikaci Microsoft Gold Certified Partner jsme získali pro tyto kompetence:

Security Solutions - tuto kompetenci dostávají technologičtí partneři s prověřenými zkušenostmi s vývojem nejpokročilejších řešení zabezpečení k ochraně informačních aktiv zákazníků s využitím řešení jako správa a provoz zabezpečení, zabezpečené bezdrátové sítě VPN, správa hraničních sítí, identit a přístupu a zabezpečení platformy i aplikací. Obsahuje následují specializace: Infrastructure Security (Zabezpečení infrastruktury) a Identity and Secure Access (Správa identit a zabezpečení přístupu).

Networking Infrastructure Solutions - kompetence pro technologické partnery s prověřenými zkušenostmi s implementací řešení na bázi platforem Microsoft Windows Server a Windows Small Business Server.

Data Management Solutions - kompetence, kterou získávají technologičtí partneři s prověřenými zkušenostmi s implementací řešení Microsoft SQL Server pro datové sklady, business intelligence, online analytical processing (OLAP), dolování dat a podporu rozhodování. Obsahuje následující specializace: Business Intelligence a Database Solutions (Databázová řešení).

Microsoft Business Solutions - tuto kompetenci získávají partneři s prověřenými zkušenostmi s nasazováním řešení společnosti Microsoft se zaměřením na finanční management, řízení vztahů se zákazníky, řízení dodavatelského řetězce a analytické aplikace. Společnost D3Soft obdržela tuto kompetenci za řadu úspěšných implementací produktu Microsoft Dynamics CRM.

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2022 - d3soft.cz

Odkazy / sociální sítě

  • Dobrý den,
    jak Vám můžeme pomoct?
Přejít na stránky www.d3soft.cz