Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

O společnosti


Logo D3Soft, s.r.o.

Vážení obchodní partneři,

naše společnost D3Soft s.r.o. je významným dodavatelem informačních systémů a konzultačních služeb s dlouholetou tradicí.

Již od založení se věnujeme kompletní podpoře firemních procesů ve všech typech společností - malých, středních i těch největších. Soustřeďujeme silné vývojové týmy poskytující pevné zázemí v oblasti analýzy, programování, metodické a zejména konzultační činnosti.

Vyvíjíme a implementujeme informační systémy pod jednotnou značkou Leonardo. Hlavními produkty této řady jsou CRM Leonardo (provozujeme také v Cloudu) a Leonardo Multilevel. Pro utilitní společnosti nabízíme řešení FLEXI IT, které komplexně řeší celý fakturační proces a podporuje business aktivity těchto společností. Implementujeme i řešení třetí strany - Microsoft Dynamics CRM.

Zajišťujeme datové integrace u zákazníků a aplikace hostujeme na našem profesionálním datovém centru. Provádíme konzultace a odborná školení ve školicím středisku D3Soft. V rámci našich komerčních služeb nabízíme tvorbu profesionálních webových prezentací včetně souvisejícího e-marketingu.

Zaměřujeme se také na zákazníky, kteří chtějí řešit informační systém komplexně a nabízíme jim řešení na míru a s tím spojené služby, které řeší právě jejich specifické požadavky a potřeby.


Alianční uskupení D3Group

Naše společnost D3Soft je součástí aliančního seskupení D3Group. Což je silná skupina firem vyznačující se vysokou kvalitou poskytovaných produktů a služeb.

D3Soft Future
D3Soft
D3Soft BIG
D3Control
D3BC

Specializace

D3Soft, s.r.o.
 • vývoj a implementace CRM systémů v regionu střední Evropy
 • Leonardo CRM, Microsoft Dynamics CRM, Leonardo MLM

D3Soft Future, s.r.o.
 • vývoj a implementace fakturačního systému pro utilitní společnosti a alternativní dodavatele energií (elektřina, plyn, voda, teplo)
 • FLEXI IT Billing

D3Business Consulting, s.r.o.
 • konzultace a poradenství v oblasti zefektivnění obchodu, prodeje a marketingu

D3Soft BIG, s.r.o.
 • individuální řešení pro utilitní společnosti
 • Open Energy IT

D3Control, s.r.o.
 • Dodávka technologických celků a speciálních aplikací

Management"Pokud chceš někam dojít, musíš vědět kam." Ing. Jiří ČeřovskýIng. Jiří Čeřovský Jednatel, CEO

Vystudoval ČVUT – FEL Praha, obor automatizované systémy řízení a jejich projektování.

Po ukončení studia vykonával funkce analytika, vedoucího projektu a poté pracoval na pozici ředitele divize marketingových informačních systémů. V roce 2002 založil s dalšími dvěma společníky firmu D3Soft s.r.o. a stal se jejím prvním ředitelem a nyní působí na pozici CEO.

Zodpovídá za finance a investice.

"Jedna věta je krátká na vyjádření úcty k životu." Ing. Petr TenčíkIng. Petr Tenčík Jednatel

Vystudoval VŠB – EF Ostrava, obor systémové inženýrství.

Zpočátku pracoval jako programátor a později jako vedoucí programatorského týmu a nakonec vykonával funkci systémového inženýra pro expertní databáze. Taktéž pracoval v týmu, který se podílel na analýze a vývoji heuristických informačních systémů a postupně se stal vedoucím týmu informačních systémů. Je spoluzakladatelem společnosti D3Soft s.r.o. a od té doby působí ve vývoji informačních systémů, kde je jejím odborným garantem.

"Pokud chceme vykonat něco velkého, musíme pro tento cíl pracovat každý den svého života." Ing. Marek SvrčinaIng. Marek Svrčina Výkonný ředitel

Je absolventem VŠB-TU Ostrava, Katedra měřící a řídící techniky, obor měření a regulace v průmyslu.

Po studiích pracoval v divizi technologických staveb jako projektový manažer, později tuto divizi řídil.

V roce 2006 nastoupil do společnosti D3Soft jako ředitel pro vývoj a implementaci s odpovědností za realizaci zakázek, v roce 2008 byl jmenován výkonným ředitelem společnosti.

Zodpovídá za realizaci a provoz společnosti.

Telefon+420 596 603 114
"Profesionalita, Pracovitost, Pokora - společný jmenovatel pro ÚSPĚCH." Ing. Radek Dybal, MBAIng. Radek Dybal, MBA Obchodní ředitel

Je absolventem VŠB-TU Ostrava, Katedra elektrotechniky obor telekomunikace. Své znalosti si dále rozšířil studiem na Business School Nederland (BSN).

Po skončení studií působil na mezinárodním projektu jako specialista. V roce 2003 nastoupil do společnosti D3Soft s.r.o. na pozici projektového managera. Poté působil na pozici ředitele pro klíčové zákazníky a od roku 2006 pracuje na pozici obchodního ředitele.

Zodpovídá za obchod a marketing.

Telefon+420 596 603 119

Společenská odpovědnostTéma sociální pomoci nám není lhostejné, proto jsme se rozhodli podpořit stacionář "Čmeláček", který pečuje o osoby s mentálním a kombinovaným postižením a osoby s poruchami autistického spektra. Měsíčně přispíváme na provoz stacionáře a zapojujeme se i do aktivit, které stacionář organizuje.

ČMELÁČEK z.s.

S ohledem na ochranu životního prostředí přecházíme na ekologičtější provoz našeho vozového parku. Již nyní máme několik vozů s pohonem na CNG a budeme v tomto trendu pokračovat.

CNG

Z iniciativy našich kolegů, mezi nimiž je několik dlouholetých dárců krve, jsme se rozhodli pravidelně organizovat firemní akci, a to společné darování krve. Naším cílem je podpořit dárcovství, které pomáhá zachraňovat lidské životy kolem nás.

Dárcovství krve

VzděláváníD3Business Consulting s.r.o. tvoří tým profesionálních konzultantů se znalostí špičkových zahraničních metodik a zkušeností s jejich implementací v českých podmínkách.

Naším cílem je nabízet Vám pouze praktická, ověřená řešení. Proto externě spolupracujeme s řadou manažerů předních českých a slovenských společností. Za každým naším doporučením stojí konkrétní projekt realizovaný v praxi.

Specializujeme se na obchod a marketing a jsme v tom špičkoví.

Naši klienti s námi rádi dlouhodobě spolupracují zejména z následujících důvodů:

 • Soustředíme se na to, jak zvýšit Vaše tržby a zisk
 • Na rozdíl od konkurence, která nabízí především rozvoj obchodních dovedností (soft-skills) a obecné vzdělávání, se my zaměřujeme na to, jak pomoci zvýšit tržby a zisk konkrétně Vám.
 • Přinášíme Vám konkurenční výhodu
 • Díky nejnovějšímu know-how budete první, jiní a lepší než konkurence.
 • Pomůžeme Vám zefektivnit Vaše procesy
 • Pomůžeme Vám doplnit Vaši obchodní strategii o nové přístupy, zlepšit prodejní úspěšnost Vašich obchodníků, využít moderní nízkonákladové marketingové nástroje a nastavit pravidla pro řízení obchodu a marketingu.
 • Budeme Vám dlouhodobým partnerem
 • Kromě okamžitých přínosů získáte zkušeného partnera, který Vás bude dlouhodobě inspirovat, pomáhat Vám ve Vašich strategických rozhodnutích a jejich realizaci.

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...

Jan Řežábek

Head of Sales

+420 602 206 336

jan.rezabek@d3soft.cz

© 2019 - d3soft.cz

Odkazy / sociální sítě

Přejít na stránky www.d3soft.cz
Dobrý den,
jak Vám můžeme pomoct?