Vážený návštěvníku, naše stránky používají cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Management"Pokud chceš někam dojít, musíš vědět kam." Ing. Jiří ČeřovskýIng. Jiří Čeřovský Jednatel, CEO

Vystudoval ČVUT – FEL Praha, obor automatizované systémy řízení a jejich projektování.

Po ukončení studia vykonával funkce analytika, vedoucího projektu a poté pracoval na pozici ředitele divize marketingových informačních systémů. V roce 2002 založil s dalšími dvěma společníky firmu D3Soft s.r.o. a stal se jejím prvním ředitelem a nyní působí na pozici CEO.

Zodpovídá za finance a investice.

"Jedna věta je krátká na vyjádření úcty k životu." Ing. Petr TenčíkIng. Petr Tenčík Jednatel

Vystudoval VŠB – EF Ostrava, obor systémové inženýrství.

Zpočátku pracoval jako programátor a později jako vedoucí programatorského týmu a nakonec vykonával funkci systémového inženýra pro expertní databáze. Taktéž pracoval v týmu, který se podílel na analýze a vývoji heuristických informačních systémů a postupně se stal vedoucím týmu informačních systémů. Je spoluzakladatelem společnosti D3Soft s.r.o. a od té doby působí ve vývoji informačních systémů, kde je jejím odborným garantem.

"Pokud chceme vykonat něco velkého, musíme pro tento cíl pracovat každý den svého života." Ing. Marek SvrčinaIng. Marek Svrčina Výkonný ředitel

Je absolventem VŠB-TU Ostrava, Katedra měřící a řídící techniky, obor měření a regulace v průmyslu.

Po studiích pracoval v divizi technologických staveb jako projektový manažer, později tuto divizi řídil.

V roce 2006 nastoupil do společnosti D3Soft jako ředitel pro vývoj a implementaci s odpovědností za realizaci zakázek, v roce 2008 byl jmenován výkonným ředitelem společnosti.

Zodpovídá za realizaci a provoz společnosti.

Telefon+420 596 603 114
"Profesionalita, Pracovitost, Pokora - společný jmenovatel pro ÚSPĚCH." Ing. Radek Dybal, MBAIng. Radek Dybal, MBA Obchodní ředitel

Je absolventem VŠB-TU Ostrava, Katedra elektrotechniky obor telekomunikace. Své znalosti si dále rozšířil studiem na Business School Nederland (BSN).

Po skončení studií působil na mezinárodním projektu jako specialista. V roce 2003 nastoupil do společnosti D3Soft s.r.o. na pozici projektového managera. Poté působil na pozici ředitele pro klíčové zákazníky a od roku 2006 pracuje na pozici obchodního ředitele.

Zodpovídá za obchod a marketing.

Telefon+420 596 603 119

Naši
partneřiKontaktujte nás


V případě jakýchkoliv dotazů nám napište a my Vás budeme obratem kontaktovat zpět.Děkujeme za vyplnění formuláře, Váš dotaz byl úspěšně odeslán.
Váš dotaz se nepodařilo odeslat. close
close
Klikem aktivuj