bcg-products-wh.jpg

Naše produktyvaše volba pro budoucnost

D3Energy je komplexní informační systém pro celkovou obsluhu zákazníků v energetice. Řešení je tvořeno samostatnými moduly, které jsou procesně vzájemně provázané a mohou tak tvořit jeden celek v prostředí energetiky. D3Energy je možné implementovat komplexně v navrženém rozsahu, případně využít samostatné moduly, kterými jsou CRM, Pricing, Trading, Billing, Bilance, web portál, Business Connector, Reporting.

FLEXI IT je klíčový informační systém pro obchodníky, alternativní dodavatele a distributory energií. Energetický informační systém FLEXI IT zajišťuje procesy spojené s akvizicí zákazníka (CRM Utility), jeho fakturaci, komunikaci se zákazníkem prostřednictvím webového portálu a řízení nákupu energie. Produkt FLEXI IT je lídrem na trhu mezi fakturačními systémy podporujícími prodej elektřiny, distribuci plynu, vody, tepla, CNG a nově i stanic pro e-Mobilitu.

Nově jsme vyvinuli modul E-mobilita, který slouží pro fakturaci zákazníků, kteří jsou uživateli vozů poháněných elektrickou energií. Modul pro E-mobilitu je postavený na základech produktu FLEXI IT, který jsme modifikovali dle potřeb a zadání dodavatelů elektrických energií. Součástí modulu pro dobíjecí stanice E-mobility jsou podsekce typu kmenová data, transakce nabíjení, zúčtování, slevy, fakturace.

CRM systém Leonardo je autorský produkt společnosti D3Soft, který je určen primárně pro střední a velké společnosti. V souladu se současnými trendy zobrazuje potřebné údaje na SMART zařízeních, kde jsou výstupy optimalizovány tak, aby se zachovaly všechny informace a zobrazená data neztratila svou smysluplnost, přehlednost a čitelnost. Samozřejmostí CRM řešení je přímá integrace s dalšími interními i externími informačními systémy, jako je například vytvoření API rozhraní na ERP systém, jehož prostřednictvím dochází k požadované výměně obchodních, ekonomických a technických dat. Nově umíme informační CRM systém Leonardo integrovat do MS Outlook.

Dynamics 365, originální produkt společnosti Microsoft, je CRM řešení především pro korporátní společnosti, které potřebují komunikovat se zákazníky a současně si zachovat vysokou produktivitu v kanceláři i v terénu. Dynamics 365 poskytuje prodejcům, obchodníkům a vedoucím pracovníkům nástroje pro správu dat a aktualizaci záznamů, bez ohledu na to, jestli pracují online nebo offline. V přehledném nastavení stačí CRM aplikaci jednou nakonfigurovat a pak ji můžete nastavit na všechna zařízení – mobilním telefon, počítač nebo tablet. Naše dlouholeté zkušenosti s podporou interních firemních procesů nám umožnily získat nejvyšší úroveň partnerství společnosti Microsoft s označením Gold Certifikated Partner.

Základy naší společnosti jsou postavené na pevných pilířích, z čehož jeden patří vývoji informačních systémů na zakázku. Naší specializací je vývoj řešení pro energetiku a obchodní společnosti, které potřebují mít dokonalý přehled o svých zákaznících a datech. Disponujeme vlastním vývojovým centrem, které je složené ze seniorních Developerů, Architektů, Analytiků a Databázových specialistů s prokazatelnými výsledky v oblasti vývoje.

MLM Leonardo je CRM řešení pro víceúrovňový marketing, jenž pracuje s obchodní strategií založenou na formě přímého prodeje, kde prodej výrobků a služeb zajišťují smluvní distributoři, jež mají pod sebou navázány další prodejce. Díky procesně propracovanému proviznímu CRM systému vzniká síť distributorů s různě nastavenými motivačními systémy odměňování práce. Součástí MLM systému je i CRM řešení pro práci v terénu na Smart zařízeních.

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociální sítě

  • Dobrý den,
    jak Vám můžeme pomoct?
Přejít na stránky www.d3soft.cz