Vážený návštěvníku, naše stránky používají cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s jejich používáním. Více informací

Střední firmaJestliže jste firma, která dosahuje roční obratu do 100 mil. Kč, určitě oceníte následující produkty a služby.

Jestli potřebujete povýšit Váš business na vyšší úroveň, využijte k tomu různé informační systémy a IT služby, které Vám nabízíme.

D3Soft plnohodnotný partner pro střední společnosti.

  • Potřebujete pomoct s firemními procesy?
  • Vyžadujete garantovanou podporu po dodání řešení?
  • Hledáte vhodného partnera, abyste na něho přenechali starost o Vaše IT?
  • Potřebujete rychlé a kvalitní řešení?

CRM Leonardo

Chcete-li si udržet anebo získat zákazníky, je pro Vás nejvhodnější řešení v podobě CRM systémů. D3Soft je specialistou v této oblasti, jelikož vytvořila svůj vlastní CRM systém.

  • CRM Leonardo, který se stal jedničkou na trhu. Tento systém, který řídí vztahy se zákazníky, využívá již stovka firem na českém, slovenském a polském trhu

Microsoft Dynamics CRM

Nabízíme Vám i CRM systém od společnosti Microsoft, který je celosvětově nejrozšířenější informační systém. Microsoft Dynamics CRM, byl vytvořen za účelem poskytnout dynamicky se rozvíjejícím společnostem nástroj, který je schopen efektivně pracovat s daty zákazníků.

Od společnosti Microsoft Vám nabízíme taktéž aplikaci SharePoint, pomocí ní můžete jednoduše spravovat firemní dokumentaci. Taktéž zajišťujeme školení v aplikacích Microsoft našimi certifikovanými specialisty.

Vývoj na míru

Pro společnosti jež mají specifické požadavky na informační systém, nabízíme vývoj na míru. Důležité je právě poznat a zanalyzovat různorodé potřeby a bolesti zákazníků, a najít takové řešení, které uspokojí jejich požadavky.

Leonardo Multilevel

V dnešní době se na českém trhu rozšířilo podnikání na bázi multi-level marketingu. Pro společnosti, které se vydaly touto cestou, máme informační systém Leonardo Multilevel. Tento systém je vždy přizpůsoben podmínkám dané společnosti a našel si uplatnění již v několika významných společnostech.

Business Intelligents

Firemní data společně s analytickými nástroji a reporty tvoří v dnešní době silný nástroj pro rozhodování ve společnosti. Tyto nástroje zastřešujeme a vytváříme tak silnou základnu a podporu pro řízení podniků a organizací.

Vedení a koordinace projektů

Naši certifikovaní specialisté jsou připraveni poskytnout Vám maximální nasazení při vedení IT projektů. Jestliže zavádíte nový informační systém do Vaší společnosti a potřebujete poradit jak správně postupovat, jsme Vám k dispozici. S námi projekty vždy dotáhnete do zdárného konce.

Audit IT

Tato služba Vám umožní jednoduše zavést pořádek do hardwarových a softwarových oblastí. Audit IT je profesionální nástroj pro zvýšení efektivity softwarového a bezpečnostního auditu Vaší firmy.

Datové integrace

Pomáháme firmám zajistit datovou integraci požadovaných informací z různých datových zdrojů na jednom místě a v požadované struktuře. Zavedením řešení Datové integrace máte možnost ve firmě tyto informace nejen analyzovat, ale máte možnost zpracovávat je v reálném čase.

Outsourcing IT

V dnešní době je tato služba čím dál více využívána. Jedním z hlavních důvodů jsou nízké náklady. Pokud potřebujete zajistit správu Vaší IT infrastrukturu, obraťte se na naše odborníky.

Jak pokračovat dál
Další produkty a služby, které nabízíme v rámci středních firem, jsou Vám k dispozici v popisu malé firmy. Samozřejmě jsou pak přizpůsobeny středním společnostem. Více informací zde

Řešení pro
společnostiMalé

Do obratu 10 000 000 Kč za rok

Střední

Do obratu 100 000 000 Kč za rok

Velké

Nad 100 000 000 Kč za rok

Naši
partneřiKontaktujte nás


V případě jakýchkoliv dotazů nám napište a my Vás budeme obratem kontaktovat zpět.Děkujeme za vyplnění formuláře, Váš dotaz byl úspěšně odeslán.
Váš dotaz se nepodařilo odeslat. close
close
Klikem aktivuj