1:1 SolutionVývoj informačního systému na míru

Základy naší společnosti jsou postavené na pevných pilířích, z čehož jeden patří vývoji informačních systémů na zakázku. Naši specializací je vývoj řešení pro energetiku a obchodní společnosti, které potřebují mít dokonalý přehled o svých zákaznících a datech.

V D3Softu máme vlastní vývojové centrum, které je složené ze seniorních Developerů, Architektů, Analytiků a Databázových specialistů s prokazatelnými výsledky v oblasti vývoje.

Našim klientům nabízíme kompletní sortiment vývojářských služeb, včetně testování, supportu 24/7 a dalšího rozvoje.

JAK TO U NÁS CHODÍ


 1. Ptáme se a nasloucháme
  Jednou z nejdůležitějších částí vývoje informačního systému na zakázku je dokonalé pochopení Vaší situace a projektu, který společně aktuálně řešíme.
 2. Analyzujeme a navrhujeme architekturu, UX a připravujeme RPI
  Kolegové z vývojového centra navrhnou architekturu, včetně UX designu a na míru připraví Realizační projekt implementace, který detailně popisuje návrh řešení pro Vaši společnost.
 3. Nastavíme procesy, role a stanovíme termíny
  Po schválení RPI nastavíme jednotlivé kroky a procesy, definujeme role projektu. Začínáme s implementací informačního systému na zakázku. Vždy máte přehled o aktuálním stavu projektu. Hotové části projektu Vám předáváme k testování, což vede k urychlení a doladění všech potřebných funkcionalit nově vyvinutého řešení.
 4. Nasazujeme do takzvaného ověřovacího provozu
  Po dokončení implementace nasazujeme vyvinuté řešení do ověřovacího provozu. Řešení společně ladíme k dokonalosti. Souběžně školíme všechny uživatele a administrátory, kteří přijdou s vyvinutým informačním systémem nově do kontaktu. Jakmile máme hotovo, připravujeme kroky k produkčnímu „ostrému“ nasazení.
 5. Zajistíme provoz a další rozvoj projektu
  Zajistíme Vám empatický support 24/7. Navrhneme další rozvojové práce na projektu. Držíme se hesla Vy máte vize a my ty správné technologické nástroje, zkušenosti a praxi.

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mgr. Lenka Svrčinová

Head of Strategic Products

© 2019 - 2023 - d3soft.cz

Odkazy / sociální sítě

 • Dobrý den,
  jak Vám můžeme pomoct?
Přejít na stránky www.d3soft.cz