Používáme cookies k optimalizaci fungování našeho webu. Dalším prohlížením souhlasíte s jejich používáním.

Ve společnosti Elfetex s.r.o. zahajujeme 2. fázi implementace CRM Leonado, s rozšířením o modul Nabídka/Objednávka, Analytické mapy a datovou integraci s istav.cz

(28.01.2020)

   

Našemu významnému zákazníkovi, velkoobchodní společnosti Elfetex, rozšíříme stávající řešení CRM Leonardo o nástroje, které povedou k maximální vytěžitelnosti CRM systému a úspoře času pro obchodníky v terénu.

Primárním cílem 2. fáze implementace je rozšíření o modul Nabídka/Objednávka, s možností online tvorby přímo z terénu. Modul pracuje s cenotvorbou, jehož podkladem jsou integrovaná data z EPR systému.

Dalšími implementovanými moduly jsou Analytické mapy a Rozšířený reporting, díky kterým CRM Leonardo zefektivní práci s analytikou. A to pomocí přehledných grafů a analytických map, které umožní obchodníkům optimalizovat plánování obchodních cest a zároveň průběžně plnit stanovená KPI, typu četnost obchodních návštěv, apod.

Dalším, neméně důležitým, bodem 2. fáze implementace je plná integrace CRM Leonardo s nejobsáhlejší databází plánovaných stavebních záměrů v Čechách a na Slovensku, databázi istav.cz

Implementaci navazující 2. fáze zahájíme v následujících dnech.

 

Nenašli jste, co jste hledali?

kontaktujte nás...
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Jan Řežábek

Head of Sales

+420 602 206 336

jan.rezabek@d3soft.cz

© 2019 - 2020 - d3soft.cz

Odkazy / sociální sítě

  • Dobrý den,
    jak Vám můžeme pomoct?
Přejít na stránky www.d3soft.cz